Позвонить нам!

0956554407; 0961128725; 0637830212; Viber: +380919109732; info@westwork.org.ua

Вакансії

На великі будівельні об'єкти в Польщі, потрібні різноробочі, підсобники на будівництво. Обов'язки: виготовлення та постановка опалубки, роботи з прибирання, робота за допомогою молотків, лопат, використання піскоструминного апарату
Великої польської будівельній фірмі потрібні монолитчики різних спеціальностей. Обов'язки: виготовлення та постановка опалубки, в'язка арматури, залізобетонні роботи, монтаж будівельних лісів, утеплення. Житло надає і оплачує роботодавець.
Робота для різноробочих без кваліфікації на склад лісопилку. Робота в приміщенні, робота полягає в укладанні пачок, загортання плівкою дерева, розфасовка готового продукту. Проживання за рахунок працедавця безкоштовно, проїзд до роботи, робочий одяг.
На велике польське підприємство потрібні працівники на установку вікон у замовника. Обов'язки: установка, монтаж і оковка вікон (виїзди на об'єкти), навантаження в вантажні автомобілі. Житло надає і оплачує завод, харчування за рахунок працівника.
На польське велике підприємстві з виробництва вікон, требуются работники в цех. Обов'язки: скління і оковка вікон, упаковці виробів, підготовка до висилки (упаковка плівкою піддонів, перевірка за якістю, кількістю і на відповідність з накладної).
Великому польському підприємству, з виробництва автозапчастин потрібні жінки в цех літья.Работа на верстатах (буде навчання). Потрібно буде завантажити в машину гумову суміш, почекати поки суміш прийме певну форму (5 хвилин), вийняти форму з машин
На поштові відділення по всій Польщі потрібні працівники на пошту в кур'єрську службу. Знання польської мови не вимагається, для тих, хто знає польську розмовний, оплата праці буде вище, можливість отримання посади бригадира. Житло надається.
Родині в Німеччині потрібно жінка з досвідом роботи по догляду за людьми похилого віку зі знанням німецької розмовної. Догляд за літньою людиною 66 років, вага 115 кг, зріст 185 см. Людина з вадами мовлення після удару, пересувається за допомогою ходунків
У італійські сім требуются работники по догляду за людьми похилого віку в сім'ї. Роботодавець надає окрему кімнату для працівника, повний пансіон. Обов'язково - мінімальне знання італійської мови. Допомога по дому, прибирання, приготування їжі.
Велике польське підприємство, фабрика кондитерської продукції запрошує на роботу чоловіків, жінок для обслуговування пекарських машин. Роботодавець зацікавлений в хороших працівників, готових працювати. Комфортне житло для працівників надається.
Велике польське підприємство, фабрика кондитерської продукції запрошує на роботу чоловіків, жінок в цех упаковки готової продукції. Роботодавець зацікавлений в хороших працівників, готових працювати. Комфортне житло для працівників надається.
Завод з виробництва різних автозапчастин, запрошує для роботи чоловіків. Обов'язки: допоміжні роботи на виробництві виробів з гуми (трубки для систем кондиціонування в автомобілях). Оплата праці: 17 - 27 злотих брутто на годину.
Робота на великому польському автотранспортом підприємстві для працівників з досвідом автомеханіком. Роботодавець пропонує гідну оплату праці, все залежить від кваліфікації працівника. Продовження контракту і допомогу в отриманні дозволу на проживання.
Велика будівельна організація, запрошує на роботу міцних чоловіків до 50 років в якості підсобного робітника. Сфера: будівництво, відновлення та підтримання залізничної мережі, автомагістралей, злітно-посадкових смуг аеропортів і тд.
Світова торгова мережа Carrefour, запрошує на роботу операторів вилочного навантажувача (передній або бічній) для роботи на складах. Обов'язки: виконання робочих функцій оператора вилочного навантажувача. Висока, стабільна оплата праці.
Велика польська торгова мережа Stokrotka, приймає на роботу працівників супермаркету, мерчендайзерів. Роботодавець пропонує високу оплату праці, житло надається, хороші умови 3-4 людини в кімнаті. Можливість виготовлення карти побуту.
Великий польський автомобільний завод, запрошує на роботу операторів штампувальних пресів, операторів зварювальних машин, лазерів. Обов'язки: обслуговування зварювальних машин, лазерів, обладнання з виробництва автомобільних запчастин.
Робота для чоловіків і жінок на великому польському підприємстві в якості працівника на лінії, складі - упаковка металевих елементів для стелажів. Стабільна оплата праці, житло надає роботодавець, сімейний гуртожиток з усіма зручностями.
Великої польської телекомунікаційної фірмі потрібні різноробочі для монтажу конструкцій під укладку кабелю. Це підвісні збірні конструкції, легкі в монтажі. Роботодавець надає житло, спец одяг. Робота на тривалий період.

Контакты

 095-655-44-07

 096-112-87-25

 063-783-02-12

  westwork2

 +380919109732

 info@westwork.org.ua
 

Счётчики