Работа в Германии в 2020 году

13:05
12800
+857
Работа в Германии в 2020 году
После того как на Украине подняли шумиху по поводу того что наши соотечественники с Украины смогут работать беспрепятственно в Германии и получать рабочие германские визы, я открыл официальный сайт консульства Германии и был слегка удивлен. На сайте консульства было напечатано большими красными буквами уведомление о том, что Германия не собирается выдавать рабочие визы, работником без квалификации. Потом это уведомление было убрано с официального сайта консульства и вместо него, они опубликовали информационные статьи, в которых описаны правила и категории соискателей, которым будет предоставлено право на получение работы в Германии и соответственно выданы рабочие визы в Германию.

Это оригинал статьи с официального консульства Германии:

Німеччина відкриває ринок праці для кваліфікованих робітників з країн-нечленів ЄС

1 березня 2020 року набувають чинності нові правила імміграції кваліфікованих робітників. Новий закон розширює кваліфікованим працівникам з країн-нечленів ЄС можливості приїзду до Німеччини з метою працевлаштування.

Перш ніж подати заяву на отримання візи, зацікавлені особи потребують офіційного визнання своєї професійної кваліфікації. Цим займаються лише офіційні органи. Інформацію про відповідні процедури можна знайти на www.anerkennung-in-deutschland.de. Зацікавлені фахівці повинні завчасно розпочати ці процедури. Це можливо ще до набуття чинності новими правилами у березні 2020 року.

Отримавши офіційне повідомлення про визнання, кваліфіковані робітники можуть подати заяву на отримання візи до Німеччини та прийняти пропозицію робочого місця, на яке вони мають кваліфікацію.

Якщо німецькі органи визнали професійну кваліфікацію лише частково, то зацікавлені особи можуть отримати візу для підвищення освітнього рівня та отримання належної кваліфікації в Німеччині. За певних умов вони можуть виконувати певну трудову діяльність вже у період підвищення свого освітнього рівня.

Особи, що володіють достатнім рівнем німецької мови та фінансовими засобами для свого життєзабезпечення, можуть подати заяву на візу з метою пошуку робочого місця. Ця віза діє протягом півроку. Випускники шкіл віком до 25 років можуть приїхати до Німеччини на період до шести місяців, щоб подати заявку на навчальне місце, якщо їхні шкільні атестати дають право на отримання вищої освіти, якщо вони мають хороші знання з німецької мови (рівень В2) і фінансові кошти для свого життєзабезпечення.

Дещо інші правила застосовуватимуться до фахівців віком понад 45 років. Якщо вони приїжджають до Німеччини з метою трудової зайнятості, вони повинні подати трудовий договір з певною мінімальною зарплатою або доказ належного забезпечення по старості.

Вот вторая статья о правилах содействия въезда специалистов, в рамках показательного проекта PuMa:

Проект сприяння в’їзду спеціалістів

Проект заохочення в'їзду спеціалістів в рамках показового проекту PuMa
В одному показовому проекті під назвою «PuMa» на території землі Баден-Вюртемберг заохочується в’їзд спеціалістів, у яких здатність до інтеграції встановлена на основі системи оцінки кваліфікації та які мають професійну освіту по спеціальності, що не міститься у позитивному переліку дефіцитних професій.

Зацікавлені особи перед поданням заяви можуть отримати довідку на веб-сторінці: www.regional-skilled-workers-initiative.de
або у віртуальному інформаційному центрі Федерального агентства зайнятості
Уважаемые клиенты, соискатели - пишите свои отзывы, рекомендации, вопросы на нашем сайте! Мы Вам на них с радостью ответим! Понравилась статья? Сохрани у себя в соц. сети и будь всегда в курсе!
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Вакансии

Новости

Контакты

+380956554407
+380961128725
+380637830212
info@westwork.org.ua