Poland Group

Наші контакти:


+380956554407
+380961128725
+380637830212

info@westwork.org.ua


Отримати паспорт ЄС

Паспорт ЕС

работа легализацияВідповіді на питання: - Як продовжити своє перебування на території ЄС. Як отримати паспорт жителя ЄС. >>Читати далі>>


Легалізація документів

Диплом

работа легализацияЛегалізація документів в Польщі, документів про освіту, інші документи.


Виза

Візова підтримка


Обучение польскому по скайпу


westwork.org.ua отзывы, поланд груп poland group отзывы

Нас радять!!!

Робота за кордоном для українців, вакансії за кордоном, Легальна робота в Європі, робота в країнах ЄС

Доброго Вам часу доби, відвідувачі нашого сайту!


Для нас кожна людина - індивідуальність, якого ми поважаємо і допомагаємо у Вашому виборі роботи і відповідно далі - виборі Вашої Долі. Ми розуміємо, що одні їдуть на роботу від безвихідної ситуації пов'язаної з роботою вдома, інші хочуть подивитися світ і змінити обстановку. Ось так і робить людина сама свою Долю!
Ми відповідально і індивідуально ставимося до кожної людини, яка шукає роботу і потребує нашої допомоги! Для нас чесність - основний принцип нашої роботи. Ми переживаємо за кожну людину, з яким ми працювали і звертаємося з проханням не втрачати зв'язку з нами навіть за кордоном - МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ ДОЛЮ І НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВАС ПЕРЕД НАШИМИ ПАРТНЕРАМИ ЗА КОРДОНОМ!
З повагою адміністрація !!!

Що дає людині робота за кордоном?

Це можливість матеріально забезпечити не тільки себе, але і свою сім'ю. Одним із способів вирішення матеріальних проблем може стати робота за межами країни. За даними міністерства фінансів України, в 2015-му році, найбільше інвестицій прийшло саме з боку працюючих за кордоном. Для багатьох це неймовірний спосіб придбання зв'язків, досвіду і підвищення кваліфікації.
Коли ви шукайте роботу в іншій країні майте на увазі, групи претендентів умовно діляться на дві категорії: професіонали високої кваліфікації і фахівці для робіт, які не потребують спеціальних навичок. До працівників високої кваліфікації (медичний персонал, фахівці IT-технологій, інженери) пред'являються особливі вимоги: певний стаж роботи, досить високий рівень професійної підготовки, знання іноземних мов. Без необхідного рівня знань претенденти можуть претендувати на роботу, яка потребує професіоналізму, або ту, де запропонують короткострокове навчання. На таких робочих місцях кваліфікацію і досвід замінюють дисципліновану поведінку, уважність і старанність. А ще іноземні роботодавці цінують працездатність і обов'язковість. Робота в Польщі для українців без посередників забезпечує більш високою зарплатою, тому, що за часту від приймаючої підприємства, існує цілий ланцюжок польських посередників, які ділять між собою зарплату працівника. Чим більше їх в ланцюжку, тим менше отримує працівник в результаті в місяць. Ми ретельно стежимо за цим і навіть не пропонуємо своїм клієнтам роботу від сумнівних польських фірм, які занижують заробітну плату, заради власної наживи!

Можна досягти певного успіху, працюючи за кордоном і для цього потрібно мати величезне бажання змінити своє становище в суспільстві, а також фінансове становище. Якщо вам пощастило знайти пристойну роботу, покажіть себе з найкращого боку, будьте старанні і працьовиті.

Робота в Польщі Статті:

 


Новина для наших клієнтів!

Ви хочете отримати дозвіл на перебування в Польщі? Ми можемо Вам допомогти в цьому питанні!
Працюючи на території Республіки Польщі, Ви маєте право самостійно подати документи до відділу по іноземцям в Воєводстві, де Ви в даний час працюєте.
Для цього ми підготували повну інструкцію:
Перелік необхідних документів.
Послідовність подачі цих документів, в відповідні виконавчі органи Польщі, з урахуванням терміну закінчення вашої візи.
Для довідки - З нашою допомогою ваші витрати на весь пакет документів становитимуть близько 450 zl. Дана сума оплачується в виключно за сам пластик, в банку Польщі.
Вам залишилося тільки прийняти рішення потрібен Вам вид на проживання чи ні?
Увага! Дана інструкція надається виключно для наших клієнтів.


Питання - Відповідь:

У мене є закордонний паспорт, як я можу поїхати на роботу в Польщу і на який термін?
При наявність закордонного паспорта Ми робимо всі необхідні документи і переклади для отримання дозволу на роботу на початковий термін до 180 календарних днів (6 місяців), на підставі якого консульство Польщі видає Вам робочу візу класу D: (180/180, 180/360)
На підставі виданої візи і дозволу на роботу Ви приїжджаєте в Польщу на роботу і працюєте в перебігу максимум 6 місяців. По закінченню цього терміну (6 місяців), Вам видають (безкоштовно) Воєводське дозвіл на роботу терміном від року до трьох років, на підставі якого Ви отримуєте візу для подальшої роботи на території Республіки Польща. Ті, хто пропрацювали на території Польщі більше трьох років, без тривалих розривів більше 180 днів, можуть подати документи до відповідних органів Республіки Польщі на присвоєння їм Віда на проживання (ВНЖ, ПМЖ) з подальшим громадянством. Жителі України мають право мати два види на проживання Польщі та України не втрачаючи юридичної сили обох.

Які документи я Вам повинен надати для підтвердження своєї кваліфікації?
Диплом
Сертифікати українського зразка або зарубіжного зразка
Для далекобійників: водійські права, категорії C і E, карта цифрового тахографа, довідка про проходження огляду у психолога і відсутність протипоказань до роботи, свідоцтво про проходження курсу перевезення вантажів, підтвердження про отримання кваліфікації перевезення небезпечних вантажів (ADR) - обов'язкова умова
Наявність записів у трудовій за фахом якщо є.

По приїзду в Польщу в офіс Ви підписуєте контракт (Види контракту: Umowa o prace, Umowa zlecenia або Umowa o dzielo), в цьому контракті прописуватися:
Elementy umowy o prace
data zawarcia umowy Дата підписання договору
okreslenie rodzaju umowy На який термін підписується договір від 6 місяців і більше (безстроково)
okreslenie stron umowy Між вами і підприємством
okreslenie rodzaju pracy Посадові обов'язки (то, що ви робите на роботі)
okreslenie czasu pracy Скільки годин на день Ви зобов'язані відпрацювати
okreslenie wynagrodzenia Скільки Вам заплатять за годину роботи
okreslenie miejsca pracy Вказується адреса де буде проходити ваша трудова діяльність.

Як мені виплачується заробітна плата?
Заробітна плата Вам виплачується на банківську карту польського банку PKO, WBK або інших банків польських з 10 по 15 число включно ці умови обумовлені у Вас в вашому контракті (Umowa o prace, Umowa zlecenia або Umowa o dzielo). У деяких випадках зарплата виплачується на руки з 10 по 16 числа, при отриманні грошей Ви розписуєтесь в чеку, де вказується суми і дата видачі.

Я хочу поїхати з дружиною на роботу в Польщу, чи можемо ми працювати разом?
Так можете. Якщо Ви їдете на завод, комбінат або на сезонні роботи то Ви працюєте на одному робочому місці і поселяють Вас теж разом в одній кімнаті обов'язково. У разі, якщо Ви зварювальник, будівельник або інший фахівець, а ваша дружина працює на іншій роботі В цьому випадку, ми для Вас окремо орендуємо житло (квартира або кімната в будинку з господарями), а фірма Вам доплачує компенсацію по житлу (по домовленості). Доплата йде або фіксована сума в місяць, або Вам підвищують вашу ставку за годину роботи (за домовленістю)

Скільки мені потрібно грошей на місяць на харчування в Польщі?
Ми рекомендуємо брати з собою 100 євро на людину на місяць на продукти. Вам цієї суми цілком вистачить з головою за умови, що ви не будете жити на одних бутербродах з ковбасою і сиром, а зрідка готувати. Скрізь, де Ви будете жити, є плити і необхідний посуд для приготування їжі. Даля Вас ми рекомендуємо подивитися ціни в продуктових магазинах, таких якCarrefour» и «Biedronka».

Як я можу працювати в Польщі за своєю спеціалізацією?
Для роботи в Польщі за спеціалізацією необхідно в першу чергу знати добре Польський. Далі, потрібно легалізувати ваші дипломи про освіту і отримати статус тимчасового жителя Республіки Польщі. Без усього перерахованого вище, вас просто не зможуть оформити офіційно на роботу, в зв'язку з тим, що Ви є іноземцем, а таку категорію працівників не кожна польська фірма може офіційно взяти на роботу, для цього необхідний спеціальний дозвіл біржі праці Польщі.

Що мені робити, коли у мене закінчиться піврічна віза?
Після відпрацьованих 6 місяців, Вам безкоштовно видається іменне дозвіл на роботу від року до трьох років, на підставі якого робиться робоча річна віза 360/360, зі збереженням робочого місця. Тобто, Ви повинні повернуться на Україну для отримання нової візи і зателефонує нами для того, щоб ми Вас поставили в консульство на подачу документів на візу, а також для консультації з візових питань (Повторна послуга для наших клієнтів, є безкоштовною)! Для гідних працівників по закінченню піврічної візи допомагаємо зробити карту побиту (KARTA POBYTU), для отримання подальшого виду на проживання, а в наслідку громадянства ЄС.

Чи можу я розраховувати на підвищення заробітної плати після того, як я відпрацюю кілька місяців в Польщі?
Так можете! Працівники які показують себе добре на роботі, не прогулюють, старанно і уважно ставляться до своєї роботи, можуть розраховувати на індивідуальне підвищення заробітної плати.

Чи можу я працювати на території Польщі за іншими візами категорії "С"?
Ви маєте право працювати в Польщі строго по робочій візі категорії 180 або 120 робочих днів. За іншим категоріям віз (шенген "С"), Ви не маєте право на отримання роботи на території Польщі, в зв'язку з тим, що робоча віза видається виключно на підставі дозволу на роботу, на території Польщі.

Чи відкриють безвізовий режим з країнами ЄС?
Можливо, такі наміри присутні на майбутнє.
Які категорії громадян зможуть в'їжджати на територію Європейського Союзу без віз?
Без віз зможуть в'їжджати тільки ті громадяни України, хто їде в ЄС в якості туристів, на навчання *, бізнес поїздки тощо. Необхідна умова для безвізового перетину кордону це наявність біометричного паспорта.
Чи можу я легально працювати на території ЄС, а також Польщі без візи?
Ні! Ви не зможете отримати легальну роботу на території ЄС без відповідного дозволу на роботу і візи даної категорії, що дають Вам право легально працювати в країнах ЄС.

Чи можуть мені відмовити у візі?

  1. Могут, если Вам приходили повестки с военкомата и Вы их проигнорировали.
  2. Если Вы ранее выезжали за границу и нарушили визовый режим, выехали позже назначенного срока.
  3. Вы работали нелегально и за Вас не платились налоги, в стране, от которой Вам выписывали разрешение на работу.

Нас радять!!!Хочете першим дізнатися про нові вакансії в Європі?

Можливості знайти легальну роботу за кордоном?

Отримувати кваліфіковані поради експертів та відповіді на Ваші питання про працевлаштування?